Jednym z najpowszechniej używanych w makijażu produktów jest podkład do twarzy. Każda kobieta posiada co najmniej jeden, który ma za zadanie ujednolicić cerę, zakryć niedoskonałości czy ją zmatowić albo wręcz przeciwnie dodać jej blasku i świeżości. Pokłady do twarzy mogą mieć bardzo różne zadania. Z większości wywiązują się dobrze, ale jest też gama produktów która ma zapewniać komfort użytkownikom. Chodzi o podkłady mocno kryjące do cery z problemami.

Najbardziej znany podkład kryjący

Dermacol Make Up Cover to podkład znany wszystkim osobom interesującym się makijażem. Nie ma osoby, która nie doceniła by jego mocnego krycia, czyli cechy charakterystycznej dla tego produktu. Właśnie ze względu na świetne krycie nawet trądziki różowatego czy tatuaży jest on chętnie kupowany. Ale gdzie kupić Dermacol, aby mieć pewność, że kupujemy oryginalny wyrób?

Dla kogo jest Dermacol?

Bardzo sobie chwalą ten podkład zwłaszcza osoby z problemami skórnymi, ponieważ już jedna warstwa podkładu zakrywa niedoskonałości skóry takie jak plamy pigmentacyjne, aktywne krosty, wągry, rozszerzone pory czy choćby sińce pod oczami. Można nim zakryć nawet blizny czy tatuaże. Dlaczego tak świetnie działa? Ponieważ jako jedyny podkład zawiera aż 50% pigmentów. Dlatego już jedna cienka warstwa jest w stanie zakryć to samo co inne nawet kryjący podkład 2-3 warstwami. Z tego też powodu często jest wykorzystywany nie tylko w tradycyjnej formie jako podkład do twarzy, ale i jako środek zakrywający tatuaże na ciele np. na potrzeby produkcji filmowej.

Gdzie kupić podkład Dermacol?

Warto wspomnieć, że Dermacol to czeska firma, która od lat odnosi sukcesy na rynku europejskim. Ale niestety za sukcesem podąża też czarny rynek z podróbkami. Dlatego tak ważne jest, aby kupić podkład Make Up Cover w sprawdzonym miejscu. Wiele drogerii, w tym internetowych oferuje produkty marki Dermacol w dobrych cenach. Można też ten podkład kupić w aptekach. Natomiast nie warto kupować go na zagranicznych portalach aukcyjnych, ponieważ może to być zwykła podróbka. W razie wątpliwości można sprawdzić też informacje na stronie producenta czy dany sklep faktycznie ma prawo sprzedawać te produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *